نوید روزهای خوش تیم فوتبال زسکا تاجیکستان با حضور سرمربی خوزستانی

به گزارش خبرنگار ایلنا از خوزستان، امین سبحانی یکی از مربیان جوان و کارکشته فوتبال خوزستان که در سال ۲۰۱۷ تیم بحران‌زده زسکا را به مقام سوم لیگ برتر تاجیکستان رسانده بود، در فصل جاری نیز پس از برکناری سرمربی این تیم، مجدد سکان هدایت تیم تاجیکی را برعهده گرفت.

سبحانی که از میان ۵ گزینه خارجی توانسته بود نظر مدیریت باشگاه زسکا را جلب نماید، موفق شد در دو دیدار نخست خود، یک برد و یک امتیاز برای این تیم کسب نماید تا زسکایی ها به هفته‌های مانده لیگ برتر و جام حذفی امیدوارتر شوند.

وی در این خصوص به خبرنگار ایلنا، گفت: سعی دارم نماینده خوبی برای مربیان ایرانی و خوزستانی در خارج از کشور باشم و به همین خاطر به‌صورت ویژه کار خود را با زسکا که وضعیت خوبی در جدول نداشت، آغاز نمودم و خوشبختانه در دو بازی که انجام دادیم، موفق به کسب ۴ امتیاز شدیم.

مربی لژیونر خوزستانی افزود: تاجیکستان در سال‌های اخیر سرمایه‌گذاری خوبی برای پیشرفت فوتبال خود داشته و با توجه به اشتراکات فراوان فرهنگی و تاریخی با این کشور، این امکان وجود دارد تا تیم‌های تاجیکی بتوانند از تجربه مربیان ایرانی که دارای دانش روز فوتبال هستند، بهتر استفاده کنند.

سبحانی در پایان ضمن تشکر از توجه خبرگزاری ایلنا در خوزستان به فعالیت لژیونرهای این استان، گفت: سعی دارم با صعود تیم زسکا به رده‌های بالای جدول، نظر سایر باشگاه‌های تاجیکستان را به توان مربیان ایرانی جلب نمایم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.